Python pro mírně pokročilé + Django prakticky

Přiveďte členy svého týmu na stejnou úroveň!

Ať objeví, pochopí a plně využijí eleganci Pythonu a sílu Djanga. Zkrátíte zdržení na startu nových projektů.


Speciální nabídka:

Mnohé týmy objevily sílu jazyka Python a zajímají se o efektivní webový vývoj v Djangu. Python z dobrých důvodů proniká i do povědomí manažerů a investorů. Pak ale nastávají potíže s nevyrovnanou odbornou úrovní vývojářů. To jsou často samouci a i když mají zkušenosti letité a pomáhají začínajícím kolegům, základy chybí většině programátorů.

Co s tím:

Vycházíme vstříc situaci, kdy týmy jsou pestré! Zveme na školení co nejvíc členů týmů. Probereme Python mírně rychleji než je u nás obvyklé při vědomí toho, že začátečníkům, kteří to opravdu budou potřebovat, pomůžou jejich kolegové nebo si jich individuálně všimneme. Ale málokdo si s jednoduchými modelovými příklady neporadí!

Ušetřený čas věnujeme praktickému uvedení do frameworku Django a obecně webovému vývoji v Pythonu. V průběhu dojde na odkazy na důležité zdroje či na zmínění správných technik.

Rozhodně se ale nebudou nudit ani zkušenější, strávená doba je oboustranně podnětná a reflektuje účastníky. Pokročilí mohou dostat třeba samostatné úkoly, na jejichž řešení si ukážeme možnosti zlepšení.

Můžeme se také věnovat samotné praxi práce v týmu, co od toho čekat a nečekat. Zajímavost dílčích témat se zpravidla ukáže na místě.


Jako účastníci považujte školení za službu pro Vás, Vámi zadanou zakázku, která má reagovat na Vaše individuální potřeby. O lektora se nebojte, za tři dny se toho docela dost stihne. Co nebude možné hned, odložíme na odpoledne nebo po skončení kurzu.

Lektor a dodavatel:
Ing. Vladimír Macek, Scripteo, s.r.o. (kontakty)

Přečtěte si reference.
Délka:
3 dny
Místo:
Liberec — Vratislavice nad Nisou, Zámecký vrch 1460

Mimochodem, přespat se dá i přímo na Ještědu. :-)
Stav:
Částečně obsazeno. Termín zatím neurčen, další zájemci jej mohou ovlivnit.

Dejte nám vědět, že Vás nabídka školení zaujala. Spojíme se s Vámi.
Cena:
12 000 Kč + DPH za osobu
Sleva? Uvedená cena je standardní komerční a počítá s tím, že firmám se náklad začne okamžitě vyplácet. Pokud je Vaše situace jiná, spojte se s námi! Pokusíme se najít řešení.
Bonusy v ceně:

Chci se zúčastnit (kontaktní formulář)

Python

Pravděpodobně víte, čím Python je. Jeho představení a všechny informace o první části naleznete na stránce našeho vyhrazeného školení

Python: programovací jazyk pro každého!

Osnova nyní bude mírně upravena. U potřebných, ale mírně postranních částí nabídneme domácí úkoly s možností vyhodnocení a konzultace po školení.

Django

Django je vyspělý webový framework podporující extrémně rychlý vývoj společně s dodržováním principů dobrého návrhu. Snaží se co nejvíce automatizovat a drží se principu DRY (z anglického Don't Repeat Yourself — neopakuj se). Rozvíjí filosofické principy vyznávané UNIXem a Pythonem.

Klepněte sem pro zobrazení podrobností o tomto tématu

O lektorovi

Vývojář, lektor a konzultant Vladimír Macek vyznává to, co je jednoduché, přímočaré a elegantní. To ho vedlo v roce 1996 k užívání a později zakázkové správě Linuxu stojícím na dekádami prověřenému konceptu UNIX a k práci v jazycích bash a C. V roce 2003 objevil jazyk Python, což mu umožnilo se posunout více k vývoji skriptů a aplikací zpracovávajících data. Později přibyl webový framework Django, který uzavírá trojici výkonných nástrojů podporujících svižnou, čistou a bezpečnou realizaci přání klientů. Dále dodává firmám školení na míru a konzultace jejich vnitřního IT fungování. Má za sebou i výuku na školách a nyní z většiny pracuje na volné noze, částečně pak pro sdružení CESNET. Více informací (reference)...

Chci se zúčastnit (kontaktní formulář)